Kontakt

BVS är en leverantör av brandtekniska produkter och lösningar för stora och små byggnader lokalt, nationellt och internationellt.

BVS Brannvernsystemer AB

Tlf: +46 8 771 00 40
Epost: info@bvs1.se

Org.nr. 556763-0925
VAT. nr. SE556763092501

Besök/leverans/post
BVS Brannvernsystemer AB
C/O: Tornhuset kontorshotell
Odelbergsväg 11
13440 Gustavsberg

Fakturaadress:
BVS Brannvernsystemer AB
556763-0925 FE-35194
Box 4
737 21 FAGERSTA

Faktura skickas som PDF till
5567630925@autoinvoice.se 

BVS Sverige

Huvudkontor
Esbogatan 14
16474 Kista
Sweden

Martin Kokko
Försäljningschef
martin.kokko@bvs1.se
+46 73 059 86 51

BVS Norge

Hovedkontor
Hamneveien 15, 2. etg.
4016 Stavanger
+47 51 54 72 00
post@bvs1.no

 

Avdelingskontor Oslo
Asle Aasland
Salgs- og Markedssjef
asle@bvs1.no
+47 979 70 535

 

Avdelingskontor Trondheim
Paul Erik Horvath
Distrikstleder Midt-Norge
paulerik@bvs1.no
+47 909 30 013

Avdelingskontor Tønsberg
Snorre Strøm
Distriktsleder Øst
snorre@bvs1.no
+47 416 00 530

BVS Tyskland

Lars Erik Dyrnes
VD BVS Gruppen
post@bvs1.no

BVS Ungern

 

Orgona út 5
3070 Bátonyterenye

Attila Tóth
Daglig leder
attila@bvs1.no
+36 70 944 9226

BVS Norge, Hovedkontor

Hamneveien 15, 2. etg.
4016 STAVANGER
Norway

post@bvs1.no

+47 51 54 72 00

Avdelingskontor Trondheim

Paul Erik Horvath
Distrikstleder Midt-Norge

paulerik@bvs1.no

+47 909 30 013

Avdelingskontor Oslo

Avdelingskontor (Lørenskog)
Asle Aasland
Salgs- og Markedssjef
asle@bvs1.no
+47 979 70 535

BVS Sverige

Esbogatan 14
16474 Kista
Sweden

Martin Kokko
Salesmanager Sweden

martin.kokko@bvs1.se

+46 73 059 86 51

BVS Tyskland

Lars Erik Dyrnes
Head of BVS Group

post@bvs1.no

BVS Ungarn

Orgona út 5
3070 Bátonyterenye, Hungary

Attila Tóth
Daglig leder

attila@bvs1.no

+36 70 944 9226

Avdelingskontor Tønsberg

Snorre Strøm
Distriktsleder Øst
snorre@bvs1.no
+47 416 00 530

BVS SVERIGE

Martin Kokko

Martin Kokko

Försäljningschef
martin@bvs1.se 
+46 73-059 86 51

Lowe Brinkskalv

Lowe Brinkskalv

Projektsäljare
Tel: +46 76 140 96 56
lowe@bvs1.se

Lars Erik Dyrnes

Lars Erik Dyrnes

VD BVS Gruppen

Tommy Strand

Tommy Strand